۰

درباره چوبین کار

درباره چوبین کار

معرفی

چوبین کار در سال ۱۳۸۸ با مدیریت آقای سعید کمالی هدف گسترش صنعت ساختمان سازی و ترویج استاندارد سازی در این صنعت تاسیس گردید و هم اکنون با گذشت نزدیک به دو دهه ار آغاز فعالیت و با اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص و کادر مجرب و تجهیزات پیشرفته تولید سعی می نماید گامی هرچند اندک در راستای آبادانی این دیار کهن بردارد. تهیه بهترین محصولات از بهترین برندهای داخلی و خارجی باعث شده است که تمامی مشتریان از خرید خود راضی باشند و کیفیتی بیش از تصورشان را دریافت نمایند.

مجوزات

گروه تولیدی چوبین کار سعی نموده است با متمرکز کردن فعالیتهای خود طراحی و ساخت کلیه مصنوعات چوبی مانند: انواع درب های چوبی، تولید انواع کابینت، آلاچیق، ساخت انواع سرویس خواب کودک، انواع کمد و تخت با بهترین و عالی ترین مصنوعات چوبی با خدمات پس همچنین تمامی فعالیتهای جانبی این صنعت مجموعه ای را متشکل از گروه های اجرائی مختلف جهت کلیه اهداف تشکیل دهد. تا با ایجاد مجموعه ای منسجم و فراگیر ، تمامی خدمات مورد نیاز این صنعت را ارائه دهد.

ماموریت

اصولاً در ساختار هر گروه تولیدی صنعتی، واحد فنی مهندسی و تحقیق و توسعه جزء مهمترین و موثرترین بخش ها در جهت پیشرفت آن مجموعه می باشد. دارا بودن یک تیم متخصص و منسجم در این شرکت که در زمینه تولید مصنوعات چوبی این امکان را داده که با ارائه بهینه ترین و مقرون به صرفه ترین طرح ها و پیشنهادات به مشتریان، رضایتمندی آنان را فراهم سازد و همچنین تلاش می نماید تا با تحقیق و مطالعه، جدیدترین محصولات لازم در این صنعت را طراحی و به بازار ارائه نماید.

تضمین بازگشت وجه

تضمین بازگشت وجه

بازگشت پول شما در صورت نارضایتی

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

ارائه مشاوره رایگان برای خرید به مشتریان

عودت قبل از نصب

عودت قبل از نصب

عودت قبل از نصب و ضمانت بازگشت وجه

ضمانت اصالت و کیفیت

ارائه ضمانت اصالت و کیفیت محصولات

رعایت حقوق مشتریان

رعایت حقوق مشتریان و مصرف کنندگان

خرید آسان

خرید آسان

خرید آسان و شیوه پرداخت اینترنتی امن